Srpen 2010

Rozloučení...?

4. srpna 2010 v 21:13 | Aník |  Vzkazy ode mě
Zdravím vás po dlouhé době. Jsem vám všem vděčná, že sem pořát chodíte a nezapoměli ste na tenhle blog i když já jo. Mám radost, když vidim, že všechna ta práce má nejaký ten výsledek a že z toho má nekdo užitek nebo radost :)

Už dlouho sem tu nebyla, jak ste si určitě všimli a uvědomila sem si, že sem se ai nerozloučila, neřekla nic, jestli to tu ještě poběží nebo co s timhle blogem vůbec bude dál. Tak bych to teď chtěla napravit.

Vždycky mě bavilo sem chodit, psát články a číst vaše komentáře, nicméně času i energie pomalu ale jistě ubývalo, což se projevilo už asi před rokem...Teď už nemam na blog ani čas ani náladu. Příští rok mě čeká navíc maturita a to bych už vůbec nezvládala. Neříkám, že sem občas nezajdu... může se stát, že sem napíšu třeba jeden dva články, ale moc s tím nepočítejte... Blog mazat nebudu, protože sem na něm strávila docela dost času a přijde mi, že ještě může být někomu užitečnej. Budu ráda, když sem budete chodit dál a najdete tady něco, co budete potřebovat, nebo co vás potěší :)
Mějte se hezky
Aník