Červen 2009

Lion of the ocean

28. června 2009 v 15:14 | Aník |  my graphic
Delší dobu sem nic nevytvořila a tak je už na čese i sem něco přidat. Začala jsem včera a dneska sem to dodělala, tak ať se líbí :))

No tohle...

24. června 2009 v 10:59 | Aník |  Vzkazy ode mě

To jsem ještě neviděla.... Po dlelŠí době sem přijdu a koukam na komentáře. Občas se mrknu na blog toho, co píše. Pdivala sem se na blog http://kerrymahony.blog.cz/ autorky, co se podepsala jako "podsem" a zůstala sem sedět s otevřenou papulou.... Ne, že si zkopírovala nějake články, ale rovnou celou rubriku a ani se neobtěžovala předělat odkazy. To, co mam já v rubrice si nacpala do jednoho článku....bylo by lepŠí, kdyby aspoň ty články rozbalila, napsala, že to má ode mě, nebo odtud, odkud to mám já....Na těhdle obrázcích už tolik nelpi, ale kdyby mi to někdo ubělal se článkama, který sem píšu sama...!!!!!!!!!!!!!!!
Chtěla bych vás teda ještě jednou poŽádat, aby ste nešli po znovu pěkně prošlapané cestičce a aspoň si přeČetli a podívali se co kopírujete, když už se ber toho nemůžete obejít a dali si aspoň trošku práce s tím to trošku upravit a napsat zdroj.


Kočka bažinná

22. června 2009 v 17:33 | Aník
Kočka bažinná

...

http://www.biolib.cz/IMG/GAL/75690.jpg

Zajímavá kočka rozšířená na blízkém východě a v Asii, Někdy je nazývána teké kočka rysová, rys bahenní, rys bažinný nebo rysec bažinný.