Listopad 2006

Videa s pejsky

25. listopadu 2006 v 17:50 | Aník |  videa
Tady jsem dala pár videí...Pište, jak se líbí :)
Není to nejveselejší video. Vypadá to, že tenhle pejsek je pěkně vystrašený a bojí se už i sám sebe.....

.
Ale tady je krásná hra malého štěňátka :))

PAPILLON

25. listopadu 2006 v 17:15 | Aník
PAPILLON
The image “http://casopis.planetazvirat.cz/foto/060101-papillon-01.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

Je to líbezný malý psík , který je vysoký asi tak 20-28 cm a hmotnost 4-4,5 kg. Je to moc krásný malý psík do domácnosti.
Jeho srst je delší a proto se o ni musí každodeňně pečovat a česat ji je nezbytné. Může být bílo-hnědá až bílo-černá ale vždy je, pro toto plemeno charakteristická, bílá "lysina" na poměrně malé kulaté hlavě. Jeho charakteristickým znakem jsou také špičaté střapaté uši a huňatý ocas, který papilloni nosí postavený nahoru. Má také Drobné tlapky podozaječím.
Papillon je velmi inteligentní, sportovně i společensky založené plemeno. Potřebuje být milován a v neustálém kontaktu se svou rodinou. To nejhorší, co by ho mohlo potkat, je kotec. Nesnáší hádky a křik. Naopak je kdykoliv připraven si hrát a zapojit se do jakékoliv rodinné akce. Papillon je mimořádně vnímavé a inteligentní zvíře. Máte-li pocit, že vám hlupák nerozumí, zamyslete se nejdříve sami nad tím, co doopravdy říkáte. Je to velice přátelský, ale i ostražitý pes.
Jeho uźký příbuzný je pes plemena Phalene, který se od něj liší jen plandavýma ušima podle kterých je ale stoprocentně rozeznáte.

Byla te fotka údajného pheleneho, ale nebylo jisté, zda je to on. Proto jsem fotku vymazala.

Happy dogs :D

23. listopadu 2006 v 16:19 | Aník |  KRESLENÉ OBRÁZKY
Ták...Tady jsem pro vás našla happy dogs :D

Obrázek “http://www.zkamilovadvora.cz/kreslene/92_1_b.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..Obrázek “http://www.wdw-art.com/petport/happy-dog_thumbnail.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..Obrázek “http://www.artpaw.com/floyd1.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..Obrázek “http://www.homestead.com/~media/elements/Clipart/technology/robodog.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..Obrázek “http://www.littlevictories.org/dogblog/archives/images/cartoon%20-%20grinning%20little%20dog.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..Obrázek “http://www.artie.com/20030925/arg-diploma-dog-slobber-bg-207x165-url.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..Obrázek “http://bluebison.net/sketchbook/2006/0606/dogs_fire_hydrant_small.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby..Obrázek “http://www.grandane.com/NB.Kennels/doggy8.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Tygři v přírodě

21. listopadu 2006 v 16:44 | Aník |  mix fotky
Tak tady je pár tygrů, jak si užívají přírodu :)

Obrázek “http://www.zoolesna.cz/upload/tygr_hlava_int_@_bcf5169d21bdc37d1f6b1a802daf6015.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.